تسمه انتقال مواد غذایی

تسمه پروانه صنعتی کشاورزی
تسمه پروانه صنعتی کشاورزی
می 21, 2021
چسب تسمه
چسب تسمه
می 21, 2021

تسمه انتقال مواد غذایی

در صنعت غذا با استفاده از تسمه انتقال مواد غذایی انقلابی ایجاد شده است. با داشتن تسمه انتقال مواد غذایی ، پردازش غذا (مانند پخت و پز ، انجماد) تقریباً بدون دخالت انسان می تواند آسان شود.
تسمه های انتقال مواد غذایی قادرند کالاها را از کالای خام تا پخته شده از طریق کوره ها روی یک خط دنبال کنند و باعث کاهش زمان تولید و افزایش توان تولیدی شوند.

انتخاب تسمه انتقال مواد غذایی مناسب در تعیین عملکردهای کاربردی آن کلیدی است.

انواع تسمه انتقال مواد غذایی

1. تسمه انتقال مواد غذایی مارپیچ: این تسمه انتقال مواد غذایی همه کاره را می توان برای بسیاری از برنامه ها ، از عملیات حرارتی گرفته تا فرآوری مواد غذایی استفاده کرد.

2. تسمه انتقال مواد غذایی ترکیبی پلاستیک: این نوع تسمه انتقال مواد غذایی با قابلیت انعطاف پذیری پلاستیک و مقاومت فولاد ضد زنگ ، هیبرید پلاستیک به ویژه در محیط های خنک تر ، مانند حمل و نقل غذاهای دریایی یا کالاهای منجمد ، بسیار مفید است.

3. تسمه انتقال مواد غذایی رولمات: جریان هوا در حمل و نقل مواد غذایی مهم است ، چه خنک کننده یک محصول باشد یا از ایجاد رطوبت جلوگیری کند. تسمه های انتقال مواد غذایی رولمات صاف و با حداکثر سطح باز برای تسهیل جریان هوا در اطراف محصول هستند.

4. تسمه انتقال مواد غذایی یونی فلکس : این تسمه انتقال مواد غذایی بسیار انعطاف پذیر از رشته های بهم پیوسته سیم با کشش بالا ساخته شده است. تسمه انتقال مواد غذایی یونیفلکس که به طور گسترده در صنایع شیرینی سازی و مواد غذایی میان وعده استفاده می شود ، در خشک کردن ، شستشو ، پوشش ، پخت و پز و خنک کننده استفاده می شود.

تسمه انتقال مواد غذایی نیازهای شما شامل سازگاری شیمیایی یا حرارتی ، انعطاف پذیری ، ظرفیت حمل بار یاهرگونه مشکل انتقال را با عملکرد خود برطرف کنید. تسمه انتقال مواد غذایی از پخت و پز تا تولید ، متخصص راه حل های انتقال مواد غذایی است.

از تسمه انتقال مواد غذایی در

نانوایی
محصولات لبنی
فرآوری پنیر فله
خرد کردن پنیر
مکعب پنیر
گوشت ، مرغ ، و غذاهای دریایی
بطری و کنسرو استفاده می کنند .