تسمه نقاله لاستیکی

تسمه نقاله نسوز
تسمه نقاله نسوز
دسامبر 26, 2019
تسمه نقاله ضد سایش
تسمه نقاله ضد سایش
ژانویه 12, 2020

تسمه نقاله لاستیکی

تسمه نقاله لاستیکی که به دلیل انتقال مواد حاوی روغنهای نسبتاً تهاجمی مانند گندم ، کود و مواد گیاهی روغنی ، مقاومت خوبی در برابر اثرات تهاجمی شیمیایی را داشته است مورد استفاده قرار می گیرد. به طور عمده تسمه نقاله لاستیکی برای مقاومت در برابر رزین چوب و انتقال ضایعات جامد شهری طراحی شده است.

تسمه نقاله لاستیکی همانطور که می دانید از پرکاربرد ترین انواع تسمه های لاستیکی در صنعت کشور می باشد. تسمه نقاله لاستیکی از نوارهای نقاله به دلیل برخورداری از تنوع بسیار بالا در صنعت از کاربرد بیشتری بهره مند هستند و در ضخامت های متفاوتی طبق سفارش مشتری قابل عرضه می باشند . موادی که روی تسمه نقاله لاستیکی در حال انتقال هستند در بیشتر مواقع با مواد منتقل شده واکنش می دهند و طی مدت زمانی باعث از بین رفتن نوارها می شوند.

تسمه نقاله لاستیکی که مقاومت بسیار خوبی در برابر روغن ها را تضمین می کند ، مشخص می شود که با کمبود حجم در هنگام غوطه ور شدن در روغن های معدنی بسیار تهاجمی عمل کرده و مانع نفوذ روغن به الیاف تسمه و جلوگیری از پوسیدگی بلت می گردد. این پوشش به ویژه برای انتقال مواد خیس شده در روغنهای معدنی مانند بقایای ماشینکاری مناسب است.

موارد کاربرد تسمه نقاله لاستیکی

کارخانه های بازیافت / دستگاه خردکن شیشه / مواد روغنی / دفع مواد زائد / کودهای شیمیایی.